Nasze preparaty Optive™

Krople OPTIVE™ wnikają głęboko

Unikalna formuła kropli do oczu OPTIVE™ umożliwia smarowanie powierzchni oka i poprawia jej stan ogólny dzięki osmoprotekcji. W rezultacie krople OPTIVE™ można stosować rzadziej niż inne preparaty stosowane w zespole suchego oka. Krople OPTIVE™ mogą być również stosowane w okolicznościach, które przyczyniają się do rozwoju zespołu suchego oka.

Myślisz, że OPTIVE™ może być właściwym wyborem dla Ciebie? Jeśli chcesz wypróbować OPTIVE™ lub OPTIVE PLUS™, skontaktuj się z lekarzem okulistą, który udzieli Ci szczegółowych informacji o preparatach OPTIVE™ przeznaczonych dla osób z łagodnym zespołem suchego oka i OPTIVE PLUS™ przeznaczonych dla osób z umiarkowanym lub ciężkim zespołem suchego oka.

OPTIVE™

Animacja służy wyłącznie do celów instruktażowych i nie przedstawia faktycznego działania preparatów Optive™.
Optive

Dzięki unikalnej formule krople do oczu OPTIVE™ umożliwiają zarówno odpowiednie smarowanie, jak i osmoprotekcję rogówki, a tym samym zapewniają długotrwałą ulgę suchym oczom.

Krople OPTIVE™ działają podwójnie — nie tylko smarują powierzchnię oka, ale także normalizują jej stan.

Aktywne składniki preparatu OPTIVE™ to karboksymetyloceluloza (zwana również karmelozą sodową, lubrykant, ograniczający utratę wody) i glicerol (długo działający ochronny środek nawilżający, który nie wywiera negatywnego wpływu na ostrość widzenia). Krople OPTIVE™ są dostępne w wygodnej butelce wielokrotnego użytku i zawierają delikatny konserwant PURITE®, który w oku ulega rozpadowi na naturalne składniki łez. Krople OPTIVE™ można stosować przez 6 miesięcy od otwarcia opakowania.

OPTIVE PLUS™

OPTIVE PLUS

OPTIVE PLUS™ posiada unikalną formułę o potrójnym działaniu, która zapewnia długotrwały komfort. Krople OPTIVE PLUS™ smarują i nawilżają powierzchnię oka, przywracając jej równowagę osmotyczną, oraz chronią film łzowy dzięki zawartości lipidów. Krople OPTIVE PLUS™ zawierają konserwant PURITE®, który w oku rozpada się na naturalne składniki łez. Krople OPTIVE PLUS™ są przeznaczone dla pacjentów z umiarkowanym i ciężkim zespołem suchego oka, którzy wymagają dodatkowej ochrony.

© Allergan 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone

Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do celów informacyjnych oraz edukacyjnych i nie mogą zastępować porady udzielanej przez uprawnionego specjalistę opieki zdrowotnej. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją używania wyrobu medycznego Optive™ lub Optive PLUS™ bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Animacja służy wyłącznie do celów instruktażowych i nie przedstawia faktycznego działania preparatów Optive™.

Adres zarejestrowanej siedziby: Allergan Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa

PL/0163/2012
Data przygotowania: Czerwiec 2012